ЮНАЦЬКИЙ МАКСИМАЛІЗМ. До Всесвітнього дня книги. Година спілкування 9-А клас Березнегуватський ліцей

2024-04-16

2024.04 юнацький максималізм

Останні кілька років були надзвичайно складні, як для бібліотечних, так і для освітніх закладів. Пандемія, війна, онлайн заходи… Все це значно відображається на моральному стані. Та скоро літо, - канікули. У здобувачів освіти з’явиться більше вільного часу. Тому під час онлайн спілкування бібліотекарка Зорина Олійник запропонувала учасникам заходу 9-А класу Березнегуватського ліцею хоч не надовго відірватись від своїх гаджетів, і в полудневу спеку заглянути в книгу. Адже читання книжок - це круто, цікаво, сучасно, воно робить життя різноманітним і наповненим сенсом. Публічною бібліотекою презентовано кілька книг різних авторів, героями яких стали ровесники слухачів заходу, - підлітки.

· Арсен: повість / Ірен Роздобудько. 2-ге вид., без змін. – К.: Грані-Т, 2013. – 224 с.

· Одного дня вона розкаже: повість / Марта Гулей. – Київ: ВЦ «Академія», 2020.– 144 с. Останні канікули / Анна Лачина; пер. З польської Н.Зотової. - Харків: ВД «ШКОЛА»,2020. – 528 с. – (Серія «Сучасна європейська підліткова книга»).

· Буба / Барбара Космовська; пер. з польської Б.Антоняк. – Харків: ВД «ШКОЛА»,2020. – 272 с. – (Серія «Сучасна європейська підліткова книга»).

· Буба: мертвий сезон / Барбара Космовська; пер. з польської Б.Антоняк. – Харків: ВД «ШКОЛА»,2020. – 240 с. – (Серія «Сучасна європейська підліткова книга»).

· Модель під прикриттям. Модний злочин / Карина Аксельссон; пер. з англ. Марії Чайковської. – Харьків: Вид-во «Жорж». – 472 с.

· Запит на дружбу / Лора Маршалл; пер. з англ.. Д.Березіної. – Х.: Віват. 2019. – 384 с. – (Серія «Художня література»).

Паперові міста: Роман / Джон Грін; пер. з англ. В.Назаренко. – К.: Видавнича група КМ-БУКС, - 320 с.

2024.04 юнацький максималізм