ЩЕДРИЙ ПОДАРУНОК ВІД СПРАВЖНІХ ДРУЗІВ

2024-04-08

2024 Южне

#бібліотекиберезнегуватщини

У важкий воєнний час, коли так багато горя та руйнувань, підтримка близьких дуже важлива і необхідна.
Між собою дружити можуть не тільки люди, а навіть і установи, наприклад бібліотеки. От і наша Публічна бібліотека Березнегуватської селищної ради здобула нового друга – Южненську публічну бібліотеку. Днями наші друзі з Одещини зробили нам щедрий подарунок – 65 нових книг, які зібрали саме для нашої бібліотеки. Завдяки южненським колегам ми тепер можемо поповнити наші фонди творами світової класики, сучасних українських та зарубіжних письменників і поетів, науково-документальні книги з історії та психології.
У цей складний час книга – чудовий лікар від відчаю та депресії і про це добре знають наші читачі.
Бібліотекарі Публічної бібліотеки Березнегуватської селищної ради Миколаївської області щиро вдячні колегам Южненської публічної бібліотеки Одеської області. Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги !

Разом до перемоги!