Відзнаки за участь у конкурсі дитячого малюнку "Майбутнє Планети у наших руках..."

2023-07-07

/Files/images/2023 Калуга Ярослав.jpg
Семикласник Калузького ліцею Наріжний Ярослав, користувач Калузької сільської бібліотеки, удостоєний Відзнаки від Національної спілки художників України за участь у ІІ Всеукраїнському екологічному конкурсі дитячого малюнку «Майбутнє Планети у наших руках : вплив війни на природу України : наслідки та шляхи відновлення».
Миколаївською Обласною бібліотекою для дітей також було відзначено роботу Антоненка Кирила, четвертокласника Березнегуватського ліцею, за ІІ місце у віковій категорії "Дошкільнята та учні І-ІV класів".
Тож, від усієї душі побажаємо їм і усім учасникам цього Конкурсу міцного здоровя, успіхів у навчанні та скорішого мирного неба !

Автор публікації: Бібліотека для дітей Березнегуватської селищної ради

Посилання на Фейсбук