Вечір-зустріч «Ціна чужої війни»

2022-02-15

/Files/images/2022_afgan/Афган (8).jpg

Вечір-зустріч «Ціна чужої війни»

15 лютого 1989 року – останній день виведення контингенту радянських військ з території республіки Афганістан. Так скінчилась нарешті афганська війна, що тривала майже десять років.

З тих пір 15 лютого вважається днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ці трагічні події не минули і наше селище. Тож, 15 лютого традиційно в Березнегуватому збираються колишні воїни-афганці, щоб згадати свою бойову молодість та побратимів, яких уже нема серед нас. Розпочинається зустріч в місцевому музеї. Цього року музей зустрів своїх дорогих гостей разом з бібліотекою. Саме для них спільними зусиллями провели вечір-зустріч «Ціна чужої війни». Директор музею Оксана МАЛЬЧИКОВА нагадала присутнім про ті неспокійні часи. Насамкінець учасники літературного об’єднання публічної бібліотеки «Образ» прочитали зворушливий нарис «Молитва до неіснуючтого».

/Files/images/2022_afgan/Афган (13).jpg

/Files/images/2022_afgan/Афган (2).jpg