КНИЖКОВА ВИСТАВКА ТА ПАТРІОТИЧНІ ХВИЛИНИ ВШАНУВАННЯ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

2022-02-01

/Files/images/2022_bdd_gerov_krut_01022022/Виставка Героїв Крут.jpg

Січневі події 1918 року під селищем Крути, за 130 кілометрів від Києва, стали символом боротьби українського народу за свою свободу і незалежність. Тоді на захист молодої Української Республіки постали 300 юних добровольців - студентів київських вузів - цвіт тодішньої української патріотичної молоді. Їхній подвиг назавжди вкарбований в історію здобуття незалежності нашої держави.

Пам’яті юних героїв бібліотеки селищної Ради оформили виставки та провели тематичні заходи. В бібліотеці для дітей біля книжкової виставки «Героїка трагедії Крут» проведені патріотичні хвилини вшанування «Герої Крут – взірець нащадкам».