Всеукраїнський день бібліотек

2018-10-02

2 жовтня 2018 року в центральній районній бібліотеці відбулися заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Цього дня були підведеніпідсумки конкурсу професійної майстерності на краще любительське об`єднання. Переможці нагороджені грамотами і подарунками. А театральне любительське об`єднання "Образ" відсвяткувало свій перший юбілей - 5 років з дня створення.

Своє п`ятиріччя ми відзначили бенефісом, як справжні театрали. На суд глядача були представлені кращі комедійні постановки "Образу".

"Не хочу до школи!" і постановка уривку з повісті І. Нечуя-Левицького "Кайдашева сім`я".

Найактивніші члени л/о "Образ", що брали участь в ньому ще з моменту створення Іван Морараш та Оксана Терещенко були нагороджені подяками Районного відділу культури, молоді і спорту.