"Це потрібно не мертвим, це потрібно живим"

2017-05-04

/Files/images/DSC03637.JPG

В переддень відзначення Перемоги над нацизмом в центральній районній бібліотеці відбулася година пам"яті "Це потрібно не мертвим, це потрібно живим". Захід проведено спільно з районним будинком дитячої творчості та районним будинком культури. Почався захід міні-п"єсою "Дві душі", яку зіграли учасники любительського об"єднання "Образ" .

Проникливі пісні . підкреслили особливий настрій дійства.
Учасники гуртка лідерів учнівського самоврядування презентували білборд "Пам"ять просить слова...". Вірші у їхньому виконанні не залишили нікого байдужим, особливо вірші юних поетес.
Голова районної організації ветеранів війни і праці В.Ю. Роздорожній презентував і подарував бібліотеці та районному будинку творчості книгу "Ветерани завжди в строю".
Захід надзвичайно розчулив і зворушив наших гостей, тож вони довго не хотіли розходитись, ділячись враженнями.